Плазмотерапія – це ефективна методика, дія якої базується на оздоровленні волосся і шкіри голови за допомогою введення збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. Використання ресурсів власного організму є значною перевагою, оскільки при використанні цього методу практично немає побічних ефектів.

Показання до застосування:

 • сильне випадіння волосся;
 • облисіння (дифузна, вогнищева або андрогенна алопеція);
 • різні види себореї (лупи).

Результати помітно вже після першого сеансу: покращення росту волосся, поступове відновлення їх структури, зупинки процесу відмирання фолікулів. Крім того, нормалізується функція виділення шкірного сала, пригнічується розмноження грибків і бактерій. Плазмотерапія (плазмоліфтинг) вирішує не тільки проблеми, пов’язані з волоссям і шкірою голови. Її активно застосовують і для омолодження обличчя, усунення косметичних дефектів (вугрової висипки, сухості шкіри, зморшок і ін.).

Процедура Плазмотерапії складається з наступних етапів: забір венозної крові пацієнта,  очищення і центрифугування, отримання багатою тромбоцитами плазми, обробка шкіри голови антисептиком, введення плазми згідно заздалегідь визначеною схемою.
Як і мезотерапія, плазмоліфтинг проводиться шляхом мікроін’єкцій, при цьому больові відчуття зведені до мінімуму. Весь сеанс, як правило, займає близько години. Відразу ж після нього можна повертатися до повсякденної діяльності.

Протипоказання:

Процедура не проводиться: 

 • вагітним жінкам;
 • годуючим матерям;
 • пацієнтам молодше 18 або старше 65 років;
 • під час гострих інфекційних захворювань (в тому числі ГРВІ);
 • при наявності в анамнезі онкології;
 • при порушеннях згортання, а також системних захворюваннях крові.Перед початком курсу обов’язкова консультація лікаря, а також проходження досліджень на сифіліс, гепатити В і С.

Після плазмоліфтингу протягом декількох днів необхідно:

уникати екстремальних температурних впливів, потрапляння на волосяну частину голови прямих сонячних променів;
відмовитися від відвідування басейну, сауни, лазні, солярію;
не мити голову.

Скільки процедур плазмоліфтингу потрібно?

Як правило, рекомендований трихологом курс налічує не менше 5 сеансів. Їх точна кількість залежить від бажаного ефекту, симптомів, а також від індивідуальних особливостей організму.  Інтервали між процедурами визначить фахівець, як правило, вони складають не менше тижня.

Записатися на сеанс плазмоліфтингу в Львові


  Корисна інформація

  Плазмотерапія

  Плазмотерапія - це ефективна методика, дія якої базується на оздоровленні волосся і шкіри голови за допомогою введення збагаченої тромбоцитами плазми ...
  Читати далі…

  Випадіння волосся у жінок – причини, лікування.

  Гарне волосся споконвіку вважаються одним з головних достоїнств жінки. Якщо якісну косметику і модне плаття придбати досить просто, то здорове ...
  Читати далі…

  Алопеція (Облисіння) – Види Алопецій

  Алопецією (походить від латинського alopecia) називають процес повного або часткового випадіння волосся. Виділяють різні види алопеції, серед яких: осередкова (випадіння ...
  Читати далі…