Перший крок до ідеального стану шкіри — це косметична чистка обличчя. Всі ми мріємо про ідеальну шкіру. Але, що б не було дано нам природою, чистка шкіри обличчя є обов’язковою процедурою догляду за собою.

Вона дозволяє позбавитися від ороговілих мертвих клітин, що перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала і вуличного пилу. Крім того, косметичне чищення обличчя стимулює кровообіг.

Зараз технології чищення шкіри обличчя постійно вдосконалюються, і тепер це не тільки корисна, але й приємна процедура. Крім традиційної мануальної чистки обличчя, з’явилися і безліч нових технологій ( ультразвукова, вакуумна, лазерна та інші).
Чистку обличчя ні в якому разі не можна робити перед відповідальним заходом: на протязі 1-2 днів ваша шкіра буде демонструвати всі відтінки рожевого, незважаючи на заспокійливі маски.

 

Необхідно також пам’ятати, що навіть у такої процедури, як чищення обличчя існують свої протипоказання: гнійничкові захворювання шкіри (фурункули), екзема, герпес, важка форма гіпертонічної хвороби, бронхіальна астма, епілепсія.

Якщо ж протипоказань немає, то фахівець — косметолог підбере той вид чищення, який буде найбільш результативним саме для Вас. І гладка і здорова шкіра вже буде не мрією, а предметом гордості.

 

Записатися на прийом


 

Актуальна інформація