контурна пластика губ у Львові

Контурна  пластика –   відновлює втрачений об’єм, омолоджує структуру шкіри за допомогою Гіалуронової кислоти. Контурна пластика – воістину чарівна процедура, яка допоможе вам відродити молодість і виправити недосконалості лиця. Процедура здійснюється малоінвазивним ін’єкційним методом. Як дермальних наповнювачів використовуються філери на основі гіалуронової кислоти. Препарати на основі модифікованої гіалуронової кислоти  маскують зморшки і складки і   омолоджують шкіру проблемних зон.

Перед початком процедури лікар визначає  куди і яким способом вводится препарат щоб досягнути найкращого результату, який видно відразу після маніпуляції. У перші дні після процедури препарат сильно притягує до себе воду з навколишніх тканин і, саме тому,  ефект корекції підсилюється.

контурна пластика губ у Львові

Протипоказання щодо ін’єкційних процедур:
– вагітність,
– годування грудьми,
– загострення будь-якого хронічного захворювання,
– ГРВІ,
– пошкодження шкірних покривів,

– порушення згортання крові,
– прийом антикоагулянтів,
– психічні захворювання і т. д.

Після процедури можна поверттися до звичайного ритму життя. Перші декілька годин після введення інєкцій препарату можливе невелике почервоніння. Препарат починає поступово розсмоктуватися  – біодеградувати протягом 6-9 місяців. Виражена мімічна активність м’язів в області корекції прискорює цей процес.

У подальшому рекомендується виключити сильні фізичні навантаження і дію високих температур.

Препарати діють м’яко,  усуваючи лише ознаки старіння шкіри, але не змінючи характерних рис Вашого обличчя. Ваша шкіра стає молодшою і більш свіжою.

 

 

 

Дізнатися ціни на контурну пластику у Estetic Derm

Записатися на прийом


     

    Актуальна інформація