ботулінотерапія львівБотулінотерапія – новий  ін`єкційний метод в косметології для розгладжування мімічних зморшок та лікування гіпергідрозу.

Ботулінотерапія полягає у введенні ботулотоксину, який блокує роботу м’язів, викликаючи їх тимчасовий параліч, і зупиняє викид ацетилхоліну. Це оцтовокислий ефір, нервово-м’язовий медіатор. Після введення препарату лицьові м’язи на деякий час стають нерухомими, що запобігає появі нових зморшок і розгладжує старі.  Перевагою даної процедури є те, що вона не робить активного впливу на нерви, не пошкоджує їх, не запобігає виробленню нервово-м’язового медіатора після закінчення дії ін’єкції. Тобто мімічні зморшки розгладжуються, але це не порушує процесу роботи нервової системи людини.

Після ін`єкцій ботулотоксину перший ефект можна побачити на 3-5 день, а максимуму досягається через 10-14 день і триває приблизно 4-6 місяців, але найчастіше міорелаксуюча дія пролонгується до 8-10 місяців. Процедуру можна проводити неодноразово.

Ми використовуємо препарати Dysport (“Диспорт”), Botox (“Ботокс”), Xeomin (“Ксеомін”), дозволені Міністерством охорони здоров`я на території України.

Побічна дія
1. Місцеві реакції в 2-5% випадків пов`язані безпосередньо з ін`єкціями – мікрогематоми, біль у місці ін`єкцій до 1 доби.
2. Реакції, пов`язані з поширенням препарату на м`язові групи, розташовані поблизу місця ін`єкції. Вкрай рідко – це птоз (опущення) латеральних ділянок брів, асиметрія куточків рота, порушення артикуляції. Як правило, зазначені побічні ефекти регресують протягом 1 місяця.

Протипоказання для ботулінотерапії є
• Вагітність
• Лактація .
• Міастенія .
• Запалення шкіри в місці ін`єкцій.
• Застосування деяких антибіотиків (групи аміноглікозидів, еритроміцину, тетрациклінів, поліміксинів, фторхінолонів), що підсилюють дію ботулотоксину, якщо не пройшло більше 2 тижнів після проведення лікування.
• Гострі інфекційні захворювання.

 

Дізнатися ціни на ботулінотерапію у Estetic Derm

Записатися на прийом


     

    Актуальна інформація