Біоревіталізація  – методика введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти в шкіру.   Процедура дозволяє повернути шкірі здоровий колір, пружність, еластичність,  та рівну текстуру, позбутись дрібних та зменшити вираженість глибоких зморшок.  Крім того,  біоревіталізація є ефективним методом лікування атрофічних рубців, розтяжок, постакне.

биоревитализация львів
биоревитализация

Гіалуронова кислота – природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, стоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти (ГК) за допомогою мікроін’єкцій в поверхневі шари шкіри.  Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.

Хід процедури

Перед процедурою Ваш лікар визначить який препарат найкраще підходить до Вашої шкіри. За 25 хвилин до початку процедури наноситься знеболюючий крем. Процедура проходить достатньо комфортно. Оскільки процедура пов’язана з пошкодженням шкіри, вона виконується в спеціально обладнаному приміщенні, що відповідає усім нормам асептики і антисептики.
Період після процедури

Після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Як і при всіх інших ін’єкціях можлива поява внутрішньо-шкірних крововиливів, набряку, почервоніння, що проходять протягом 2-5 днів. В перші дні після процедури рекомендується обмеження фізичного навантаження, перебування на сонці, відвідування бані, сауни. Максимальний ефект досягається після проходження курсу лікування що складається з 2-6 процедур (в залежності від типу шкіри).
Показання до проведення біоревіталізації:

зниження тонусу шкіри, суха старіюча шкіра;

поява мімічних зморшок;

нездоровий колір обличчя («шкіра курця»);

зневоднена шкіра;

гіперпігментація;

рубці після акне;

підготовка і реабілітація шкіри при проведенні пластичних операцій, хімічних пілінгів, лазерних шліфовок.
Протипоказання: 

гострі запальні захворювання в зоні ін’єкції;

порушення згортання крові;

вагітність і лактація;

тяжкі соматичні захворювання;

онкологічні захворювання.

Дізнатися ціни на ін’єкції краси у Estetic Derm

 

Записатися на прийом


     

    Актуальна інформація