лазерна епіляція

Діодна лазерна епіляція у Львові

Появу лазерної епіляції цілком можна назвати випадковістю. В кінці 70-х один вчений-фізик, який займався вивченням лазерного випромінювання, випадково підставив руку під його потік. Через деякий час, він виявив, що на цьому місці не спостерігається зростання волосся. Так було покладено початок багаторічним розробкам, метою яких було винахід безпечного лазера для проведення епіляції. З часом з’явилися різні види лазерів: рубінові, олександритовий, діодні.

Діодний лазер

Діодні лазери перевершили своїх попередників за рівнем безпеки і комфорту. З їх допомогою, стало можливим знищення волосяних фолікулів при будь-якому типі шкіри, незалежно від концентрації пігменту (меланіну) в стрижні волосся і клітинах дерми. В даний час діодна лазерна епіляція вважається найефективнішим способом видалення небажаного волосся.
В нашому косметологічному центрі лазерна епіляція виконується на діодному лазері ALvi Prague DL-7000.

Що таке діодна лазерна епіляція?

Цей вид епіляції в більшості випадків повністю видаляє волосся всього за 4-6 процедур, в той час як класична епіляція вимагає 8-12 підходів. Звичайно, що все дуже індивідуально, комусь знадобиться 5 процедур, а кому-то взагалі 3. Діодний лазер проникає глибоко і знищує фолікули, розташовані глибоко в шарах. Це скорочує повторення процедур до 4-х разів і збільшує час між наступними. Цей лазер повністю руйнує не тільки стрижень волосини, він проникає вглиб, руйнує волосяний фолікул, і волосся поступово перестає рости.

У чому принципова відмінність епіляції діодним лазером?

Діодні лазери генерують випромінювання з довжиною хвилі від 800 до 980 Нм. Встановлено, що саме ця довжина добре вловлюється молекулами меланіну, які і стають головною мішенню лазерних променів.
Хвилі меншої довжини активно поглинаються водою, яка міститься в клітинах дерми. Це призводить до перегріву шкіри і утворення опіків. Велика довжина хвилі вражає переважно молекули гемоглобіну, головного білка-переносника кисню. За рахунок цього, руйнуються кровоносні судини, видаляються гемангіоми. Таким чином, спектр випромінювання діодної установки якнайкраще підходить для проведення епіляції.

Руйнуючи меланін, лазерні промені руйнують і волосяний фолікул. Він втрачає здатність дати початок росту нового волосся. Достатня глибина проникнення дозволяє руйнувати фолікули на різних рівнях дерми, що підвищує ефективність епіляції.

Якими перевагами вона володіє?

Лазерні установки діодного типу мають вагомимі переваги перед конкурентами. В першу чергу, до числа цих переваг відносяться:

можливість виконання епіляції на будь-яких ділянках тіла (в тому числі особі), незалежно від фототипу (смуглявості) шкіри;
велика швидкість обробки, яка дозволяє накопичувати значну кількість енергії в волосяному фолікулі і забезпечує
високу ефективність процедури;
наявність вбудованих охолоджувальних систем, що перешкоджають появі сильних больових відчуттів і опіків;
короткий відновний період;
можливість назавжди позбутися небажаного волосся будь-якого кольору і товщини.
Проведення епіляції за допомогою лазера на таких установках можливо в будь-який час року.

На яких зонах тіла можна проводити лазерну діодну епіляцію?

Діодний лазер можна використовувати на різних ділянках тіла:

  • Ноги. Займає найбільше часу, близько півтори години, і викликає певний дискомфорт. Процедура не потребує частого повторення.
  • Зона бікіні.
  • Пахви і руки.
  • Область живота.
  • Обличчя. В основному це лінія над губою і міжбрів’ї у жінок, «баки» у чоловіків. Найчастіше вистачає 1-2-х процедур ;.
  • Спина. Найчастіше процедурою користуються чоловіки з високим волосяним покривом. Процедура тривала, але не вимагає частого повторення.

Як проходить видалення волосся?

Перед початком сеансу, лікар обробляє область епіляції розчином антисептика (наприклад, хлоргексидину). Цим виключається проникнення хвороботворних бактерій в товщу тканин при ослабленні епідермального бар’єру. Запобігає інфікування шкіри і розвиток запального процесу.

Потім на область впливу наноситься спеціальний засіб, який полегшує ковзання насадки (маніпули). Через насадку на шкіру направляється потік лазерних променів.

Відчуття, які випробовує при цьому пацієнт, визначаються ефективністю системи охолодження, встановленої в конкретному апараті. Чим краще вона справляється зі своїми функціями, тим менше дискомфорту завдає сеанс епіляції.

У косметологічному центрі Estetic Derm можна зробити лазерну епіляцію всіх ділянок тіла на сучасному, професійному обладнанні виробництва Alvi Prague (Чехія).

Записатися на прийом


    Ціни на процедури лазерної епіляції у Естетік Дерм