Лазерна епіляція – одна з найефективніших процедур по видаленню волосся. Наскільки болюча епіляція насправді, скільки разів її необхідно робити до повного зникнення волосся, – ми відповімо на ці, а також багато інших, що хвилюють вас.

Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію?

Згідно із загальними правилами, в клініках і салонах краси особам, які не досягли 18 років, лазерна епіляція не проводиться.

Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Щодо питання про больові відчуття при проведенні процедури, то в переважній більшості випадків лазерна епіляція проходить без болю і не створює дискомфорту. Попередня анестезія в більшості випадків не потрібна. Але все індивідуально – залежить від особливостей шкірного покриву і больового порогу жінки / чоловіка.

Як часто можна робити лазерну епіляцію?

Лазерна епіляція проводиться не частіше, ніж 1 раз в 30 – 50 днів. Це пов’язано з тим, що процедура проводиться тільки в фазу відновлення волосся. Конкретну дату повторного проведення процедури призначає фахівець, він же скаже вам про те, скільки разів ви будете робити епіляцію за певну ділянку часу. Після кількох процедур інтенсивність росту волосся змінюється в меншу сторону.

Скільки сеансів потрібно?

Щоб досягти найкращого ефекту, необхідно провести не менше 6 – 8 процедур. Інтервал між процедурами визначає фахівець. Кількість процедур залежить від оброблюваної ділянки тіла. Для епіляції на тілі вистачає і 6 процедур, на обличчі – не менше 10. Також багато що залежить від чутливості шкіри і гормонального фону, тому перед процедурою досвідчені фахівці радять перевірити свої гормони.

Чи можна висмикувати волосся після лазерної епіляції?

Висмикувати волосся між процедурами лазерної епіляції не можна, так як ви видалите сам фолікул, на який впливає лазер. В цьому випадку наступний сеанс епіляції виявиться неефективним.

Після лазерної епіляції можна засмагати?

Після лазерної епіляції засмагати не рекомендується. Треба почекати, поки пройде роздратування, а шкіра придбає гладкість і чистоту. На місцях обробки лазером загар може бути нерівномірним, а шкіра покритися чорними точками. У людей з чутливою шкірою може з’явитися пігментація і небезпечні опіки. Засмагати після процедури лазерної епіляції рекомендується не раніше, ніж через 30 днів.

Чи можна ходити в сауну після лазерної епіляції?

Відвідувати лазню і сауну відразу після процедури лазерної епіляції не можна. Необхідно почекати, поки пройде роздратування. Приблизно через 2-3 дня шкіра заспокоюється, після чого вам стане доступний гарячий душ і сауна. Слід зазначити, що піддавати шкіру після процедури не рекомендується ніяким тепловим обробкам, будь то загар, або знаходження в гарячій лазні.

Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним?

Одним з протипоказань проведення епіляції є вагітність. Справа в тому, що процедура може викликати больові відчуття, гормональні сплески, а також спровокувати появу пігментних плям на шкірі. Це в період вагітності вкрай небажано, а поява пігменту на шкірі просто зробить процедуру неефективною.

Чи можна робити лазерну епіляцію годуючим мамам?

Загальних протипоказань проведення епіляції під час лактації немає. Але існує нюанс: якщо під час процедури ви відчуєте виражені хворобливі відчуття, сильне збудження і хвилювання, то краще утриматися від лазерної епіляції на деякийсь час.

Чи можна робити лазерну епіляцію під час місячних?

У період менструації жінка інтенсивніше відчуває біль. Природним чином знижується її больовий поріг, що може викликати неприємні відчуття під час процедури. Рекомендація фахівців: потрібно утриматися від епіляції, якщо до початку вашого циклу залишилося менше п’яти днів.

Чи роблять лазерну епіляцію чоловікам?

Лазерна епіляція для чоловіків поступово стає такою ж звичною процедурою, як і для жінок. Це ефективна методика видалення небажаного волосся на тілі, яка є оптимальною альтернативою гоління і депіляції. Навіть в процесі шугаринга волосяний фолікул частково зберігає свою функціональність, а згодом відновлюється повністю. Лазер же пошкоджує цибулину, а лише порушує постачання, що призводить до припинення росту волосся в обробленій зоні.

Записатися на прийом


    Ціни на процедури лазерної епіляції у Естетік Дерм