Дерматомікози – грибкове захворювання шкіри. Ця недуга викликана грибковими бактеріями Microsporum або Trichophyton.

Грибкові захворювання шкіри передаються від людини до людини і є дуже заразними. Для запобігання зараження необхідний цілий комплекс профілактичних заходів, як і систематичний огляд у лікаря-дерматолога, що не допустить розвитку захворювання. При виявленні грибка шкіри у пацієнта, рекомендуються спеціальні протиепідемічні заходи, а також огляд і лікування грибкової інфекції у членів сім’ї, у яких подібні захворювання виявлені!

Однією з основних причин розвитку дерматомікозу на тілі є порушення захисних властивостей шкіри при мікротравмах – терті, порізах, подряпинах, саднах, а також за рахунок постійного зволоження і потовиділення, в разі використання невідповідних мазей, засобів гігієни!

Мікоз стоп – ураження підошов, а також міжпальцевих складок, неприємне лущення, виникнення бульбашок, можливе утворення тріщин. Огрубіння і потовщення рогового шару, лущення на стопах. При дисгідротичному типі грибкові захворювання ніг викликають появу пухирів, їх злиття, тріщини та ерозії.

Лікування проводить лікар- дерматолог. Подолог проводить апаратну зачистку ураженої шкіри стоп, для зменшення площі інфікування , надасть рекомендації в домашній догляд .