Ірина Гриник

Чудово

Оксана Лев

Комунікабельні фахівці, затишний кабінет,сучасне обладнання?

Maryana Nazarkevych

Чудові фахівці, якісне обслуговування, хороші ціни та сучасне обладнання. Дуже задоволена результатом.

Галина Цура

Чудове ставлення до клієнтів, та дуже гарно відносяться до своєї роботи – відповідально, обслуговування на високому рівні!!!!!

Masha Yurchak

Привітні фахівці, приємні в спілкуванні та роботі. Задоволена результатом. Дякую, вам!

Иван Кваша

Замечательный кабинет. Отзывчивость и ответственность поражают. Качество идеальное, очень помогли. В другие кабинеты больше не пойду, если будет надобность

Таня

Все подобається)

таня

Ніколи не пишу відгуків, але

Ніколи не пишу відгуків, але тут просто не можу втриматись, була на чистці обличчя в пані Тетяни, давно маю проблемну шкіру і за років 15 боротьби з проблемою спробувала безліч спеціалістів і завжди чистка асоціювалась з не зовсім приємною процедурою, це як мінімум біль, тай ще потів 2,3 дні ти відходиш від неї, скажу вам чесно одразу ж в цей ж день ви можете показуватись людям! Дуже тішусь, що відвідала вашу клініку, тішусь, що вона дуже близенько додому і рада, що знайшла свого майстра!!!! А ще мій чоловік теж задоволений результатом!!! Велике Вам спасибі!!! Бажаю процвітання і багато вдячних кліжнтів, в цьому не маю сумнівів, оскільки з вашою відповідальністю до своєї роботи клієнтів буде багато!!!! Дякую!!!

Ірина

Дуже вдячна Оксані за процедуру

Дуже вдячна Оксані за процедуру карбокситерапії. Після не моя шкіра дійсно зволожена, їй наче стало “легше дихати”. Обов’язково прийду повторити 🙂 Та рекомендую усім!!!

Марія
Більше відгуків:  Google-відгуки    Відгуки в Facebook 

 

Залишити відгук про Estetic Derm:

Обов'язкові поля

Представтесь
Ваш email
Залиште ваш відгук про наш центр