шугаринг львів ціна

Шугаринг чи депіляція цукровою пастою-це древній, і в той же час, сучасний і популярний метод видалення небажаного волосся на обличчі і тілі.

Як відбувається процедура шугарингу?

Процедура заключається у нанесенні на шкіру спеціальної пасти, основним компонентом якої являється цукор у вигляді карамелізованої пасти.

Попередньо ділянку шкіри очищають і знежирюють. Потім  наносять пасту проти росту волосся,а далі видаляють її різким рухом у напрямку росту волосся.

За допомогою шугарингу можна видалити небажане волосся з будь-якої ділянки шкіри,адже вона,навіть,обволікає тонкі й короткі волосинки,тим самим забезбечуючи максимальний результат.Наприкінці процедури наносять заспокійливий засіб,який сповільнює швидкість росту волосся.

Процедура шугарингу не відноситься до приємних,але піся 2 сеансів волосяні фолікули стануть слабкими і волосинки тоненькими,в результаті чого больові відчуття будуть мінімальними.

Оскільки при шугарингу волосяні фолікули не знищуються, то процедуру слід повторювати кожні 3-6 тижнів,у залежності від індивідуальних особливостей росту волосся.

Після процедури рекомендовано утримуватись від прямої дії ультрафіолетового проміння (засмагати,відвідувати солярій) для того,щоб уникнути появи пігментації.

Протипокази:

-порушення цілісності шкіри в місці проведенні процедури;

-цукровий діабет;

-тромбофлебіт у місці проведенні шугарингу;

-захворювання крові;

-шкірні захворювання ;

-онкозахворювання;

-вагітність 2-3 триместр.

 

Записатися на прийом


 

Дізнатися ціну на видалення небажаного волосся у Estetic Derm