УЗ-пілінг Львів ціна

Пілінг – це процедура, в результаті якої шкіра очищується від мертвих клітин рогового шару епідерміса, які знижують здатність шкіри поглинати кисень, воду, вітаміни і мікроелементи. В результаті впливу на шкіру негативних факторів зовнішнього середовища (пил, сонячне проміння та ін.), захворювань внутрішніх органів і природнього процесу старіння нас починають турбувати: зморшки, вугрі, судинна сіточка, пігментні плями, зниження тонусу та еластичності шкіри,тьмяний колір і нерівний рельєф шкіри,гіперкератоз,рубці  та ін.

Саме «пілінг» ефективно бореться з цими проблемами,запускаючи механізм природньої регенерації шкіри.

Види пілінгів:

1) Фізичні:

– Механічні (скраб,гомаж),

-Апаратні (Уз-пілінг,брашинг,дезінкрустація,лазерна шліфовка,мікродермабразія,газорідинний пілінг,вакуумна чистка та ін.);

2) Хімічні (ензими, ферменти, кислоти)

Глибина і сила регулюється концентрацією діючих речовин,їх PH, кратністю і тривалістю експозиції;

3) Змішані

Завдяки пілінгу активізуються природні обмінні процеси,покращується регенерація шкіри і її загальний стан,нормалізується робота сальних залоз і звужуються пори,запускаються процеси синтезу колагенових і еластичних волокон,зменшуються прояви гіперпігментації. Після пілінга здатність шкіри всмоктувати поживні речовини збільшується в декілька разів,тому його корисно поєднувати з масками,біоревіталізацією і біорепарацією,мезотерапією та ін.

Результат від пілінга залежить не лише від його виду,але і від постпілінгового догляду,який підбирається індивідуально враховуючи особливості  шкіри (товщина,здатність до регенерації).

Лише кваліфікований  спеціаліст  може підібрати  необхідний пілінг і постпілінговий догляд,для отримання  бажаного результату.

Хімічні пілінги:

1) Мигдалевий пілінг – володіє ліфтинговою,омолоджуючою дією.Сприяє зволоженню і регенерації шкіри,стимулює синтез колагена,володіє протизапальною та антимікробною дією.Можна застосовувати на чутливій тонкій шкірі з проявами куперозу.

2) Феруловий пілінг -володіє вираженою антиоксидантною, протизапальною, протиалергічною, освітляючою дією. Стимулює синтез колагена та еластина,зволожує і зміцнює шкіру,покращує мікроциркуляцію,зміцнює судини.

3) Азелаїновий  пілінг – проявляє антимікробну активність стосовно Propionibacterim acnes,Staphylococcus epidermidis.Сповільнює продукцію шкірного сала,володіє комедонолітичною дією,а  також зменшує гіперпігментацію.

4) Саліциловий пілінг – проявляє антисептичну ,протизапальну та кератолітичну дію. Володіє себорегулюючим та комедонолітичним ефектом.

5) Гліколевий пілінг – володіє потужним регенеруючим,освітляючим і омолоджуючим ефектом.Інгібує утворення меланіна,має виражену кератолітичну дію.

6) Жовтий пілінг – задяки потужній дії ретинолу серединний пілінг оновлює шкіру на епідермальному і дермальному рівні.Інгібує тирозиназу,за рахунок чого забезпечується потужний депігментуючий і освітляючий ефект.

7) ТСА-активні компоненти пілінга володіють потужною кератолітичною дією,сприяють регенерації шкіри,синтезу колагена та еластина,забезпечують чудовий ліфтинговий ефект.

8) Пілінг Джеснера – володіє вираженою ліфтинговою,антиоксидантною дією.Оновлює шкіру на епідермальному та дермальному рівні.Стимулює синтез еластина та колагена,зволожує шкіру,сприяє регенерації шкіри.