УЗ-пілінг Львів ціна

Пілінг відносять до числа найбільш популярних косметичних процедур по оновленню шкіри обличчя і усунення дрібних недоліків.
Поява нових абразивних матеріалів і передових технологій, що забезпечують м’який вплив і мінімальне травмування шкіри забезпечили ще більшу затребуваність процедури пілінгу. В результаті процедури зменшується пігментація, купероз, менш помітними стають зморшки. Пілінг може застосовуватися для видалення рубців і шрамів.

Види пілінгів:

  • Фізичні
  • Хімічні (ензими, ферменти, кислоти)
  • Змішані

Фізичні пілінги поділяються на  Механічні (скраб,гомаж) та Апаратні (Уз-пілінг, брашинг, дезінкрустація, лазерна шліфовка, мікродермабразія, газорідинний пілінг, вакуумна чистка та ін.);

До хімічних пілінгів відносять: Мигдалевий пілінг, Феруловий пілінг, Азелаїновий  пілінг, Саліциловий пілінг, Гліколевий пілінг, Жовтий пілінг, ТСА-активні компоненти пілінга, Пілінг Джеснера.

УЗ-пілінг Львів ціна

Ефективний результат від пілінгу залежатиме  не тільки від його виду, але і від післяпілінгового догляду, який потрібно підбирати індивідуально враховуючи індивідуальні  особливості шкіри (товщина,здатність до регенерації).
Саме тому, лише кваліфікований спеціаліст зможе підібрати необхідні процедури для отримання ефективного результату.

Дізнатися ціни на всі види пілінгу   у Estetic Derm

Записатися на прийом