В сучасній косметології  жінки мають прекрасну можливість без щоденних  виснажливих процедур «привести себе в порядок».  В цьому їм допоможе перманентний макіяж. Існують спеціальні пігменти, за допомогою яких здійснюється перманентний макіяж (татуаж). Пігменти вводяться в верхній шар шкіри і забезпечують постійний макіяж протягом 3-5 років. Ця технологія дозволяє приховати всі візуальні недоліки, економить ваше час – у будь-який час доби Ви виглядатимете шикарно.

Татуаж (перманентний макіяж) має ряд істотних переваг:
• не змивається водою (бассейн, сауна, душ);
• Відпадає необхідність вищипування бровів і хіміотерапії, за допомогою татуажу можна не тільки створити малюнок тонкого волосся, але і створити ефект густого волосся;
• за допомогою перманентного макіяжу можна зробити дуже природні родимки або веснушки;
• відпадає необхідність у щоденній процедурі макіяжу, вирішується проблема закупорки пор і роздратування шкіри від декоративної косметики.

Про татуювання людство дізналось досить давно, а про те, що таке перманентний макіяж – тільки наприкінці 20-го століття. З уявленням американського косметолога О`Рейлі, який у 1880 році придумав першу електричну машинку для створення татуювань, з’явилася можливість накалити малюнки швидше. Застосування цієї технології під перманентний макіяж відбувалося поступово. Зявилися спеціальні тонкі голки, абсолютно безпечні фарбувальні речовини та високошвидкісні машинки для виконання малюнків.

Татуаж або перманентний макіяж – це метод кольорової корекції форми губ, брів, повік, який дозволяє, практично не травмуючи шкіру, створювати бажаний контур брів, очей і губ. Цю процедуру необхідно віднести до рівня медицини. Пацієнт повинен реально представити, з якимись труднощами стикається, вирішивши зробити перманентний макіяж.

Записатися на прийом


  Корисна інформація

  Що таке перманентний макіяж

  В сучасній косметології  жінки мають прекрасну можливість без щоденних  виснажливих процедур «привести себе в порядок».  В цьому їм допоможе перманентний ...
  Читати далі…

  Пудровий татуаж, Перманентний макіяж

  Що таке пудровий татуаж? Якісний макіяж вимагає часу. Іноді на це йде майже годину - якщо хочеться виглядати на всі ...
  Читати далі…