Лазерний карбоновий пілінг   косметологічна процедура, що допомагає прибрати різні проблеми шкіри. Процедура поєднує в собі вплив лазерного променя з ефектом фотоомолодження. Особливість лазерного карбонового пілінгу полягає в спеціальній гель-масці, до складу якої входять наночастки діоксиду вуглецю. Завдяки цьому наногель  називається карбоновим (від слова «carbon», яке перекладається як вуглець).

 

Лікувальний ефект наногелем  грунтується на його здатності максимально глибоко проникати в шари шкіри, пов’язувати клітини епідермісу, а крім того – притягувати бруд і залишки шкірного сала. Методика прекрасно підходить для лікування вугрової хвороби, активізації ліпідного обміну шкіри. Завдяки ефективному лазерному впливу, в свою чергу, видаляються відмерлі клітини, стимулюється вироблення колагену і еластину, знищується патогенна мікрофлора, вирівнюється рельєф і колір шкірного покриву.

 

Показаннями до проведення даної процедури є:

– наявність вугрової висипки і комедонів;

– поява ранніх ознак фотостаріння і старіння;

– висока жирність і збільшені пори;

– пігментні плями;

– нерівна структура і колір шкірних покривів.

 

Для досягнення бажаного результату зазвичай достатньо 3-5 процедур, проте в деяких ситуаціях косметолог може порекомендувати збільшити їх кількість до 6-7 і більше.