RF-терапія – апаратна методика омолодження шкіри і корекції вікових недоліків. Вона заснована на впливі високочастотного електричного імпульсу, що проникає в глибинні шари епідермісу для стимуляції вироблення колагену – природного білка, виробленого нашим організмом для регенерації і омолодження шкірних покривів.
Використовується  для отримання стійкого ефекту «підтяжки» шкіри і зменшення об’єму підшкірножирової клітковини. Електромагнітне поле допомагає контрольовано прогрівати шкіру і підшкірножирову клітковину до +40-42 градусів,як результат відмічається реструктуризація колагена та еластина, які стають коротшими та прискорюється процес їх оновлення.  В підшкірножировій клітковині відбувається термоліз оболонок «жирових часток», які формують характерний «целюлітний рельєф».

Показаннями до процедури є:
– мімічні зморшки і складки;
– вікові зміни шкіри;
– в’ялість шкіри;
– пігментні плями;
– розширені пори;
– купероз («судинні зірочки»);
– зміна овалу обличчя.

Протипокази:
– злоякісні новоутворення;
– вагітність;
– хронічні дерматози в стадії загострення;
– наявність кардіостимулятора, порушення серцевого ритму, гіпертонічна хвороба, ішемішна хвороба серця;
– наявність свіжих рубців в зоні дії;
– туберкульоз, бронхіальна астма, епілепсія;
– наявність філерів;
– купероз.

Курс RF-ліфтингу складається з 6-12 сеансів тривалістю 30-40 хвилин, в залежності від проблеми і площі зони впливу. Наприклад, для RF-ліфтингу очей потрібно близько 20 хвилин, а для омолодження області декольте – не менше 40 хвилин.

Результат процедури зберігається протягом півтора років і більше.

Дізнатися ціни на косметологічні послуги  у Estetic Derm

Записатися на прийом