Оніхомікоз
  1. Грибок нігтів( оніхомікоз) потребує комплексного підходу : системна терапія за необхідністю та призначенням лікаря- дерматолога, з обов‘язковою обробкою уражених ділянок нігтя у подолога один раз на 4-6 тижнів .

Лікування може тривати від 6 місяців до 2 років, залежно від площі та глибини ураження нінтьового апарату.

Подолог зачищає уражені ділянки нігтя для того, щоб зменшити площу інфікування спорами грибів, а також для кращоі та ефективнішої доступності місцевих препаратів.

Регулярна обробка дозволяє знищити ризик інфікування членів родини ( при спільному користуванні душем і т. Д ) в побуті.

    2. Оніхогрифоз – захворювання, що характеризується надмірним зростанням , потовщенням та гіпертрофією нігтьовоі пластини . Візуально ніготь стає схожим на кіготь птаха.

При обробці нігтьовоі пластини застосовують засоби місцевої дії , для розм‘якшення нігтя, щоб полегшити зачистку , досягаючи нігтьового ложа , для подальшого лікування.

   3. Оніхолізис – одна з найчастіших дистрофії нігтя, що характеризується порушенням зв‘язку нігтьовоі пластини з м‘якими тканинами нігтя . Ділянка нігтьовоі пластини відшаровується, набуваючи біло- сірого чи жовтого забарвлення і стає сприятливим середовищем для патологічних процесів .

Подолог зачищає всі нестабільні ділянки для профілактики грибкових/бактеріальних інфекцій , призначаючи в домашній догляд , засоби для відновлення нігтів та дає рекомендації щодо уникнення подальшої травматизаціі нігтьового апарату .