Лазерна епіляція волосся на обличчі популярна завдяки безпеці, доступності та ефективності. На відміну від воску, станків для гоління, кремів, вона не викликає роздратування на шкірі, гарантує відсутність врослих волосків і інших негативних наслідків.

Лазерна епіляція лиця у Львові

У нашому центрі у Львові можна зробити лазерну епіляцію наступних зон обличчя:

Міжбрівна зона
Лазер делікатно видаляє волоски на переніссі, допомагає акуратно скорегувати форму брів.

Верхня губа
Епіляція верхньої губи нашим лазерм позбавляє від ледь помітних «вусиків» і від жорсткої щетини. Лазерна епіляція верхньої губи популярна серед чоловіків і жінок.

Підборіддя та щоки
Лазерна епіляція підборіддя, бороди, щік особливо затребувана серед чоловіків, охочих відмовитися від повсякденного гоління. Активно записуються на дану процедуру і жінки.

Шия
Лазер повністю видаляє волоски на передній і задній поверхні шиї.Підготовка до процедури лазерної епіляції волосся на обличчі

Щоб лазерна епіляція вусиків, скроневої області, інших зон пройшла максимально безпечно, рекомендується почати користуватися сонцезахисним кремом за 3 тижні до першого сеансу. Важливо відмовитися від сонячних ванн, солярію, автозасмаги.

В цей же час слід припинити видаляти рослинність усіма способами, крім гоління.При прийомі будь-яких препаратів потрібно проконсультуватися з косметологом і, можливо, тимчасово відмовитися від деяких з них.