Втрата нашими тканинами об’єму, є одним з основних проявів віку. Контурна  пластика –  це безпечний і надійний спосіб відновлення втраченого об’єму, омолодження структури шкіри.

контурна пластика губ у Львові

Принцип дії

Гіалуронова кислота – це біополімер, який здатний зв’язувати велику кількість води. У найбільшій кількості гіалуронова кислота міститься в дермальному шарі шкіри. З віком вміст гіалуронової кислоти в тканинах зменшується, знижується гідратація (насиченість вологою) шкіри, з’являються зморшки і складки. Введення препаратів на основі модифікованої гіалуронової кислоти не тільки маскує зморшки і складки, а й призводить до омолодження шкіри проблемних зон.
Хід процедури

Перед початком процедури Ваш лікар визначить, куди і яким способом необхідно вводити препарат для досягнення найкращого результату. За 25 хвилин до процедури на шкіру наноситься знеболювальний крем. Після обробки області корекції антисептиком, лікар починає введення препарату. Ви відчуваєте легке поколювання в області ін’єкції. Тривалість процедури – 15-25 хвилин. Оскільки процедура пов’язана з пошкодженням шкіри, вона проводиться в спеціально обладнаному приміщенні, яке відповідає всім вимогам асептики й антисептики. Результат видно відразу після маніпуляції. Перші кілька днів препарат  притягує до себе воду з навколишніх тканин і ефект корекції посилюється.
Період після процедури

Після процедури Ви відразу повертаєтеся до нормального ритму життя. Перші кілька годин після введення препарату можливе помірне почервоніння в області ін’єкції. Препарат, що знаходиться в тканинах поступово розсмоктується – біодеградує. Біодеградація препарату відбувається  протягом 6-9 місяців. Виражена мімічна активність м’язів в області корекції прискорює цей процес. У подальшому рекомендується виключити сильні фізичні навантаження і дію високих температур.
Препарат діє м’яко, усуваючи лише ознаки старіння шкіри, але не змінює характерних рис Вашого обличчя.Ваша шкіра стає молодшою і більш свіжою.

 

 

Дізнатися ціни на контурну пластику у Estetic Derm

Записатися на прийом


     

    Актуальна інформація