Лазерна епіляція Львів

Лазерна епіляція у сучасній косметології вважається найнадійнішим способом позбавлення від небажаного волосся на тілі. Процедура здійснюється за допомогою лазерного променя, який здійснює деструктивну дію на волосяний фолікул. Це призводить до неможливості подальшого росту. Далі ми докладно розберемо, що представляє собою ця процедура, а також ви дізнаєтеся, де зробити лазерну епіляцію у Львові.

Де зробити лазерну епіляцію, кожен вирішує самостійно, а ось алгоритм виконання практично скрізь однаковий. Процес складається з наступних кроків:

  • Консультація. Причому завжди починається з розмови фахівця і клієнта. Лікар повинен розпитати пацієнта про стан здоров’я, шкіри, а також про наявність хронічних і гострих захворювань. Після цього визначається фототип шкірного покриву (за спеціальною системою) і товщина волосяного стрижня. Це дуже важливі дані, які допоможуть правильно налаштувати потужність апарату для проведення процедури.
  • Збривання волосяного покриву. З зони, де планується виконання лазерної епіляції, повністю видаляються волоски. Зробити це можна самостійно вдома напередодні процедури або прямо в кабінеті косметолога одноразовою бритвою.
  • Знеболення. Якщо у пацієнта низький больовий поріг або він хоче убезпечити себе від будь-яких дискомфортних відчуттів, робочу зону можна знеболити. Але на практиці мало хто робить це.
  • Проведення процедури. Тривалість сеансу залежить від досвіду фахівця та обсягу робіт.

Чи існують які-небудь рекомендації після лазерної епіляції? Після закінчення операції можна спокійно приступати до повсякденних справ. Адаптаційного і реабілітаційного періоду в більшості випадків не потрібно.

У косметологічному центрі Estetic Derm можна зробити лазерну епіляцію всіх ділянок тіла на сучасному, професійному обладнанні виробництва Alvi Prague (Чехія).

Чекаємо на Вас в «Estetic Derm», адже краса та впевненість завжди в моді.

Записатися на прийом


    Ціни на процедури лазерної епіляції у Естетік Дерм